Firma OXYLED

 

Firma OXYLED - Doświadczenie i ludzie

     OXYLED to firma działająca na rynku od 14lat, przez cały ten czas robimy wszystko by być na bieżąco w tej często zmieniającej się branży. Nasza pasja do światła sprawia, że każdego dnia zespół profesjonalistów pracuje, by dostarczyć naszym klientom jakościowo najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Siłą naszej firmy są nasi pracownicy, to oni dbają o każdy etap produkcji i dystrybucji naszych produktów, od początku istnienia marki jesteśmy zaangażowani w największe oświetleniowe wydarzenia.

     Zwiedzamy świat w poszukiwaniu wiedzy oraz najlepszych rozwiążą w dziedzinie oświetlenia. Nasi klienci cenią w nas przede wszystkim doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu problemowi oraz dbałość o design naszych produktów. OXYLED to firma, której bliskie jest pojęcie ekologii i zrównoważonego zużywania energii elektrycznej, przyczyniamy się do podnoszenia świadomości odziaływania światła na środowisko naturalne.

 

OXYLED oświetlenie - katalog OnLine

Katalog OXYLED

Firma OXYLED - produkty

     Pod szyldem OXYLED znajduje się szeroki asortyment produktów, które stopniowo wdrażaliśmy przez lata biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów oraz naszą wizje odnośnie designu. Starannie dbamy o to, aby każdy produkt OXYLED odzwierciedlał naszą wizje a materiały użyte przy produkcji były jakościowo najlepsze. Serce które włożyliśmy w każdy produkt daje swoje odzwierciedlenie wśród zadowolonych klientów – to właśnie dla nich i z myślą o nich jesteśmy.

     W skład naszych produktów wchodzą: HOME & DECOR – Produkty dla domów i hoteli, BASIC na który składają się źródła światła i filamenty oraz RETAIL & INVESTMENT a tam panele LED, plafoniery, reflektory, downlighty, systemy liniowe i przemysłowe. Szeroki wybór barw, mocy, strumieni i różnokształtnych łączników sprawia, że jedyne co ogranicza możliwości naszych opraw to twoja wyobraźnia. Nasze produkty możecie zobaczyć w każdej branży; sieciach sklepów, restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych, ośrodkach oświaty, miejscach pracy czy domach prywatnych. Dbamy również oto by dedykowane produkty spełniały normy oświetleniowe oraz były przyjazne dla miejsca pracy.

 

Przykładowe produkty OXYLED - lampy - galeria