Lampy KUTEK

 

Założyciele firmy KUTEK

     Założycielem firmy KUTEK są Maciej i Elżbieta Kutek, którzy tworzą lampy od prawie 30 lat. Firma, którą założyli jest zwieńczeniem ich marzeń i pasji. Marzeń o tym, by stworzyć silną markę, która kojarzyłaby się z luksusem i elegancją, by stworzyć produkt Premium, który w morzu komercji, seryjnego i nieciekawego wzornictwa, wyróżniałby się jakością wykonania, dbałością o szczegóły i finezją designu. Tworzenie własnych produktów pragnęli oprzeć na uwielbieniu do rzeczy pięknych, gdyż otaczanie się pięknymi przedmiotami uważają za naturalną potrzebą człowieka. Tak więc - firma KUTEK powstała z tęsknoty za pięknem…

 

Katalog OnLine - firmy KUTEK

Katalog KUTEK

Oferta Lamp firmy KUTEK

     Oferta firmy KUTEK skierowana jest do klientów, dla których piękno i wyjątkowość są nie tylko luksusem ale i naturalną potrzebą, na którą chcą i mogą sobie pozwolić. Priorytetem firmy jest nadawanie realnych kształtów pragnieniom klientów i uszlachetniając oprawianie tych pragnień we własne wyroby. Do produkcji lamp używane są najwyższej jakości komponenty pochodzenia wyłącznie europejskiego: wysokogatunkowy mosiądz z najlepszych włoskich hut, najwyższej klasy polskie szkło i uznane na całym świecie kryształy firmy Swarovski.. Dzięki temu od prawie 30 lat udaje się utrzymywać wysoki poziom jakości. Wyroby nie należą do najtańszych, ale cena jest odbiciem jakości, a jakość w tym przypadku musi być tylko jedna: najlepsza!

 

Galeria - przykładowe produkty

 

Zaplecze produkcyjne do produkcji Lamp Kutek

     Firma KUTEK posiada nowoczesny park maszynowy, jednak jej największą siłą są pracownicy. Ich umiejętności i doświadczenie zdobywane przez długie lata pracy w firmie bezpośrednio przekładają się na jakość wytwarzanych przez nich wyrobów. Nawet najdroższe, najnowocześniejsze urządzenia nie są w stanie zastąpić doświadczonego, lojalnego pracownika. Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że lampy nie byłyby kompletne, gdyby nie wkład załogi. Ich umiejętności i zaangażowanie w pracę nadają ostateczny szlif wyrobom i można by rzec, że dzięki temu lampy marki Kutek „mają własną duszę”.

 

Film z produkcji

 

Szanowni Państwo
Lampy marki KUTEK dyskretnie pełniąc swoją funkcję pozwolą zanurzyć się Państwu w zmysłowej elegancji, sprawią, że poczujecie się wyjątkowo. Błyskające refleksy ciepłego światła, oprawione w biżuteryjną lampę są kluczem do stworzenia niepowtarzalnego klimatu, pozwolą wyzwolić w Was poczucie spokoju, odprężenia i komfortu. Dlatego zachęcamy państwa do zapoznania się z ofertą naszej Firmy oraz do nawiązania współpracy.

Maciej i Elżbieta Kutek