Lampy na zamówienie
WCISŁO - producent lamp na indywidualne zamówienie

 

     Tam, gdzie zwykle lampy od popularnych marek nie wystarczają - wkraczamy my. We WCISŁO zajmujemy się produkcją lamp na zamówienie dla najbardziej wymagających klientów. Tworzymy projekty, które zarówno zapierają dech w piersiach, jak i pełnią funkcję użytkową.

 

Główny profil działalności firmy - produkcja lamp na zamówienie

     We WCISŁO lampy na zamówienie zaczęliśmy produkować w 2006 roku, choć historia naszej firmy sięga 1986 roku. Po latach tworzenia produktów do standardowej oferty postanowiliśmy otworzyć się na klientów premium. Naszym marzeniem było realizowanie replik dla obiektów zabytkowych. Dokonaliśmy tego! Obecnie nasze projekty znajdują się w hotelach, pałacach i kościołach. Z czasem otworzyliśmy się także na klientów indywidualnych. Obecnie współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Produkcja lamp na zamówienie odbywa się na podstawie starych fotografii, szkiców oraz projektów. Tworzymy luksusowe i eleganckie oświetlenie, wykorzystując najnowszą technologię. Inspirujemy się zarówno najnowszymi trendami, jak i klasykami wzornictwa.

Oferta firmy WCISLO projekty indywidualne lamp

 

 

Rodzaje lamp robionych na zamówienie klienta

     Lampy robione na zamówienie dostosowujemy do miejsc, w których docelowo ma znajdować się oświetlenie. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, o czym świadczą udzielone nam referencje. Współpracę z WCISŁO rekomendują m.in. miejski konserwator zabytków, prezydent miasta, członek zarządu dużej spółki, dyrektor hotelu czy dyrektor Departamentu Zakupów i Zarządzania Dostawcami w jednym z czołowych banków. Rekomendacje, które możecie Państwo znaleźć na naszej stronie, potwierdzają wysokie kompetencje. Świadczą zarówno o perfekcyjnie wykonanym zamówieniu, jak i również całym procesie obsługi. W zależności od wymagań klientów możemy zaprojektować i wyprodukować lampy wiszące, żyrandole kryształowe, lampy stojące oraz kinkiety. Podejmujemy się zarówno reprodukcji największych dzieł oświetleniowych minionych epok, jak i tworzymy autorskie projekty na bazie szczegółowych wytycznych.

 

Lampy wiszące / żyrandole na zamówienie

     Żyrandole na zamówienie różnią się w wielu aspektach od tych produkowanych hurtowo. Te pierwsze to przede wszystkim produkt luksusowy, na który nie każdy może sobie pozwolić. Z tego powodu ozdabiają eleganckie hotele, kościoły, muzea, teatry, domy weselne oraz luksusowe wille i rezydencje. Odpowiednio dobrane, podnoszą także wartość pomieszczenia. Dbamy więc, aby dostarczyć naszym klientom produkt najwyższej jakości. W procesie obsługi zamówienia dokładnie przysłuchujemy się Państwa potrzebom, ale jednocześnie przekazujemy wskazówki, które wynikają z naszego doświadczenia. Dzięki temu lampy wiszące na zamówienie, wychodzące z pracowni WCISŁO, to prawdziwy majstersztyk. Możemy wykonać popularny model z kryształami, wersję drucianą luksusowej lampy, wiszące oświetlenie w kształcie kuli czy z abażurem. Jesteśmy w stanie tworzyć projekty zarówno do klasycznych pomieszczeń, jak i industrialnych wnętrz.

 

Najpopularniejszy rodzaj lamp - żyrandole kryształowe na zamówienie

     Żyrandole kryształowe na zamówienie należą do najczęstszych realizacji w WCISŁO. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ dla wielu są synonimem luksusu. Takie lampy spełniają swoją funkcję zarówno wtedy, kiedy są wyłączone, jak i włączone. W dzień drobne kryształki mienią się w naturalnym świetle. Podkreślają eleganckie wnętrza, dodając im kunsztu. W nocy natomiast stanowią prawdziwą ucztę dla oczu. Oświetlenie rozbłyskuje na całe pomieszczenie, budząc podziw nie tylko właściciela budynku, ale także wszystkich w nim obecnych. Lampy kryształowe na zamówienie wybierane są przez właścicieli sal bankietowych, domów weselnych, hal wystawowych, muzeów, teatrów i innych prestiżowych miejsc. To właśnie ten rodzaj oświetlenia najczęściej pojawia się w budynkach sakralnych. W zależności od Państwa potrzeb możemy stworzyć żyrandole ozdabiane kryształami lub imponującej wielkości oświetlenie, w którym kryształy będą pełnić rolę luźno opadających kaskad. W zależności od potrzeb wykonujemy projekt z ręcznie lub maszynowo ciętych elementów. Do stworzenia najbardziej luksusowych żyrandoli wykorzystujemy kryształy Swarovskiego.

 

Lampy stojące na zamówienie

     Lampy stojące na zamówienie to nie tylko klasyczne modele, które pojawiają się w popularnych katalogach wnętrzarskich. Takie oczywiście również możemy dla Państwa wykonać. Swoim klientom proponujemy jednak niestandardowe, luksusowe rozwiązania. Mogą to być stojące lampy LED składające się ze świecących prętów, które wyglądają tak, jakby wychodziły z podłogi. Świetnie również wyglądają projekty imitujące drzewa lub krzewy. Na ich gałęziach umieszczamy punkty świetlne, które połączone, tworzą magiczny klimat. Takie oświetlenie do luksusowy element dekoracyjny, obok którego nie da się przejść obojętnie nawet wówczas, kiedy nie jest podłączone do zasilania.

 

Kinkiety - lampy ścienne realizowane na indywidualne zamówienie klienta

     W ofercie WCISŁO znajdziecie Państwo także kinkiety, czyli lampy na indywidualne zamówienie, które przyczepia się do pionowych ścian. W przestrzeniach użytkowych mieć one dwojaką funkcję. W dużych pomieszczeniach wspierają główne oświetlenie i sprawiają, że wnętrze jest odpowiednio jasne. W małych, klimatycznych pokojach często wykorzystywane są to stworzenia lekkiej, klimatycznej poświaty oraz gry światłem. Natomiast w takich budynkach jak muzea, czy sale wystawowe, kinkiety wykorzystuje się, aby doświetlić eksponaty. Same w sobie są one jednak także małymi dziełami sztuki. Dlatego w WCISŁO oferujemy zaprojektowanie i stworzenie unikalnych kinkietów, które będą pasować zarówno do stylu, jak i funkcji danego pomieszczenia. Wykonujemy modele w kształcie półmis, kwadratów, prostokątów oraz innych, niezdefiniowanych kształtów. Wykorzystujemy klasyczne materiały, jak i sprowadzamy najbardziej wyrafinowane surowce, których zapragną nasi klienci. Wszystko po to, aby w stu procentach spełnić ich wymagania.