Historia firmy

 

     Naszą pasją jest światło, a przygoda z nim związana rozpoczęła się w 1986 roku. Wówczas powstał sklep z oświetleniem polskich i europejskich producentów. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie oraz wiedzę, która pomogła nam w rozpoczęciu własnej produkcji lamp na indywidualne zamówienia.

Specjalizujemy się w projektach dużych i nietypowych brył, które zdobią:

    • pałace
    • hotele
    • restauracje
    • kościoły
    • prywatne domy i rezydencje

Od początku działalności zrealizowaliśmy wiele projektów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów.

     Jesteśmy dumni, że wyposażyliśmy wiele zabytkowych obiektów w żyrandole, kinkiety oraz inne lampy, które często wzorowane były na oryginalnych lampach lub też zachowanych na starych fotografiach. Naszym celem jest tworzenie produktów, które zachwycają stylem, a przede wszystkim najwyższą jakością. Stosujemy najlepsze moduły LED, zasilacze i inne komponenty światowych marek. 

     Produkujemy również lampy nowoczesne, które spektakularnie wpasowują się we wnętrza biur, restauracji. Współczesne wzornictwo oraz doskonałej jakości materiały pozwalają stworzyć niesamowite formy i światowy design.

     W naszej firmie powstają lampy, którymi zajmujemy się od początkowej fazy projektu do końcowego etapu. Wszystkie szczegóły ustalane są z inwestorem, dobierane są odpowiednie materiały, kolory i rozwiązania, aby powstały produkt zawierał w sobie piękno, elegancję, jakość oraz funkcjonalność.

 

Zapraszamy do współpracy